אוהלים להשכרה

אוהלים להשכרה במגוון גדלים וצורות להפקת אירועים שונים, כגון: אירועים בטבע, כנסים, מסיבות, חתונות בטבע ולכל מטרה שלה אתם מחפשים פתרון הצללה והגנה מפני רוחות, גשמים, או חום בימי הקיץ. חברת אוהלי נתנוב מספקת השכרת אוהל לכל מקום בארץ, בעיצוב וגודל שתבחרו. השכרת אוהל לאירועים תותאם לסדר גודל האירוע שלכם, לכמות המשתתפים והאורחים שלכם ולאופי עיצוב החלל אותו תבחרו. בנוסף, מלבד האוהלים להשכרה אנו מספקים את כל הציוד הנלווה להפקת האירוע כגון: חשמל, מיזוג, פינות ישיבה, שולחנות, עיצוב האוהל המושכר ועוד. כלל האוהלים כוללים תו תקן של מכון התקנים הישראלי ועשויים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר בעולם האוהלים.

אוהל לאירועים להשכרה – מה צריך לדעת?

איזה גודל אוהל נדרש לאירוע?

על מנת לענות על שאלה זו יש להבין תחילה את סדר הגודל של המוזמנים לאירוע, אוהל להשכרה לאירועים מגיע במגוון עצום של גדלים, החל מרוחב של 3 מטרים ועד רוחב של 30 מטרים, אורך האוהל הינו מודולרי וניתן להארכה בכפולות של 3 מטרים ובכפולות של 5 מטרים (תלוי בסוג האוהל) כך שניתן לקבל אוהל קטן ביותר של 9 מ”ר ואוהל ענק של 3000 מ”ר ואף יותר. מעבר לכך אופי האירוע גם הוא נלקח בחשבון, כלומר, האוהל המושכר באירוע צבאי, בטקס לאוניברסיטה, חתונה בטבע וכו’ יהיה מעוצב ומרווח באופן שונה זה מזה (הכל כמובן בהתאמה לטעם ולרצון שלכם הלקוחות)

אוורור האוהל ומיזוג

לצורך הפקת אירוע מושלם מכל הסוגים (חתונה, כנסים וכדומה), יש לדאוג לטמפרטורה נעימה לאורחים, ישנם מספר פתרונות אוורור אותם אנו מספקים, לדוגמא: מקררים תעשייתיים, מצננים, זוהי מערכת קירור המופעלת על ידי מים המוחדרים למצנן והמצנן “שולח” אוויר קר ונעים על האורחים 
(בבחירת השכרת מצנן לאירוע, יש לוודא מילוי מים במיכל כל כשעה וחצי, את שירות זה אנו מספקים כמובן), דוגמא נוספת לפתרון עבור האירוע שלכם הוא מיזוג, ממש מזגן או מזגנים (תלוי בסדר גודל האירוע שלכם) מיזוג יעיל לאירוע בטבע, ניתן כמובן לשלוט על רמת החום והקור, קיימים שלטים השולטים בטמפרטורה וכו’ 

(ממש כמו מזגן ביתי)

פירוק והרכבה של האוהל

צוות נתנוב, מגיע תרם תחילת האירוע עם משאית ועליה האוהל המושכר, מוטות העיגון של האוהל, גנרטורים וכלל הציוד הנלווה המוזמן להפקת האירוע. מרכיב את קונסטרוקציה לאוהל ברמת בטיחות ללא פשרות, לאחר מכן הצוות מכניס את הציוד הנלווה אל פנים האוהל ומרכיב את היריעות. לאחר שהאוהל המושכר עומד יציב ומורכב בשלמותו הצוות מכניס את כל הציוד הנלווה ומרכיב את העיצוב הפנימי שבחרתם לאירוע. כשאתם והאורחים שלהם מגיעים לאירוע, אתם תתרשמו מאוהל מהמם ומאורגן מרמת שלמות של 100%

בטיחות

יריעות האוהל המושכר עשויות מחומר PVC איכותי, שמשונית, המגיעות עם חלונות על גבי היריעות, מדובר בחומר חסין אש, מעכב בעירה ועומד בתקן בטיחות מחמיר של מכון התקנים הישראלי ללא יוצא מן הכלל. קונסטרוקציה עשויה מאלומיניום המגיעה עם עיגון חזק ביותר ויציב, ישנם מקרים בהם שוכר האוהל אינו מעוניין לבצע עיגון באמצעות קידוח, למשל על דשא סינטטי, אוהל מושכר על מרפסת, גג בניין וכו’, במצבים כאלו אנו מעגנים באמצעות משקולות (בהתאם לצורך הנדרש). בכל התקנה של אוהלים מושכרים בחברתנו תוכלו להזמין מהנדס קונסטרוקציה בתיאום מראש (ובעלות סמלית).

שירות השכרת אוהלים

חשוב מאוד לדעת שהחברה שממנה לוקח את שירות השכרת אוהלים היא חברה מקצועית ומנוסה, שצוות העובדים שמרכיבים את האוהל הם מקצוענים ובעלי ניסיון, חשוב לברר עם החברה שהאוהל שאתם מקבלים הוא איכותי ויפה והכי חשוב שהוא נקי, אצל אוהלי נתנוב תקבלו אוהלים להשכרה איכותיים ויפים – אוהל לבן ונקי שמכבד את האירוע שלך.

אנו עובדים לפי התקנים המחמירים ביותר, הקמת כל אוהל אירועים להשכרה מחייבת אישור מהנדס קונסטרוקציה, ניתן להזמין מהנדס דרכינו או ע”י הלקוח ובאחריותו. לאחר סיום השכרת האוהל הצוות המיומן שלנו מגיע לפירוק ודואג שהמקום יישאר נקי בדיוק כפי שהיה לפני הקמת האוהל.

אוהלים להשכרה מתאים לאירוע בודד ליום אחד או למספר ימים אך ניתן לשכור אוהל גם לתקופות ארוכות, לדוגמא לסגירת חורף למסעדה או לקירוי מפני הגשם לגני אירועים, בחורף ניתן לקרות גם בריכות שחייה ע”י אוהל ולחמם אותם.

אצל אוהלי נתנוב ניתן גם לבצע השכרת אוהלים בכל גודל ובכל מידה, לפי דרישת הלקוח. האוהלים שלנו בעלי תו תקן אירופאי וישראלי, כל רכישת אוהל תלווה באחריות של החברה

באירועים אין הזדמנות שנייה ועל כן חשוב מאוד לבחור חברה מקצועית ומנוסה שעובדת לפי התקנים המחמירים ביותר, חברה שמעסיקה צוותים מיומנים ומקצועיים, הקמת כל אוהל עם מהנדס קונסטרוקציה, ניתן להזמין מהנדס דרכינו או ע”י הלקוח ובאחריות הלקוח.

היתרונות באוהלים

אוהל הוא למעשה מעיין מתחם מקורה אותו תוכלו להציב בכל מקום שתרצו. יש יתרונות רבים והבולטים ביניהם הם:
הגנה מלאה מפני פגעי מזג האוויר – האוהלים הינם עשויים מחומרים אטומים וחזקים כך הם למעשה עמידים מפני חדירת גשמים, רוחות לחות, כך תוכלו לקיים אירוע בכל עונות השנה מבלי לחשוש ממזג האוויר.
פתרון מצוין להצללה – כיום תוכלו למצוא מגוון רחב בין אם זה פתוחים שתפקידם לשמש כמעיין הצללה מפני השמש הקופחת, כך תוכלו לקיים אירועים בשמש הלוהטת בצהרי היום.
אפשרות מיזוג – ניתן למזג על ידי מזגנים מיוחדים אותם מציבים מחוץ לאוהל והם מזרימים אוויר צונן לתוכו על ידי שרוולים מיוחדים. מעבר לכך, ניתן לחמם את בחורף על ידי פטריות חימום מיוחדות אותן ניתן להשכיר בנפרד.
אפשרות אבזור האוהל – את האוהל ניתן לאבזר במגוון פינות ישיבה מדליקים המתאימים לאווירת האירוע כמו – פופים צבעוניים, פינות שאנטי, ערסלים, ספסלים ועוד.

אוהלים להשכרה| גנרטורים להשכרה | במות להשכרה | גדרות להשכרה | ציוד נלווה לאירועים

להצעת מחיר ופרטים נוספים