אוהלים למסיבות

חמישה דברים שלא ידעתם על אוהלים למסיבות ואירועים

אוהלים למסיבות ואירועים מקושרים, אוטומטית, לאירועים גדולים ורבי משתתפים, כך שמי שעורך כיום (במיוחד בתקופת הקורונה) אירוע משפחתי מצומצם, לא מעלה על דעתו אוהל מסוג זה כאופציה קיימת לאירוח. אולם, למעשה, מאחר ומרבית החברות המציעות להשכרה אוהלים למסיבות ואירועים מחזיקות ברשותן ומשכירות סוגים וגדלים שונים של אוהלים, חבל מאד שלא ליהנות מהאפשרויות השונות לאירוח שאוהלים כאלו פותחים בפניכם.

5 דברים שחשוב שתדעו על אוהלים למסיבות ואירועים
עבור מי שאינו עוסק או מתמצא בתחום מסיבות הטבע והפקת האירועים, הרעיון של שימוש באוהל, אולי, עשוי להיראות פחות אינטואיטיבי. אולם, אם תחשבו על זה לעומק, לאוהל המשולב באירוע יש את כל היתרונות שאתם צריכים בשביל האירוע שלכם:
1.אוהל, מעצם טבעו, הוא מבנה נייד – תכונת הניידות של האוהל מאפשרת להקים אותו בכל מקום ובכל זמן שתרצו. האוהל מגיע עד אליכם, עד למקום שבו מתרחש האירוע שלכם, ושם – הוא מוקם על ידי צוות ההקמה שלנו, שמוודאים שהוא יוקם בצורה המהירה, היעילה ולא פחות חשוב – גם הבטוחה ביותר.
2.אוהל מאפשר לכם גמישות רבה – עדיין לא בטוחים היכן אתם רוצים לערוך את האירוע? תשכחו מהצורך להתחייב שנה מראש על מיקום ספציפי של האירוע. זאת, מאחר ובניגוד לאולם אירועים, אוהל מאפשר לכם להיות גמישים הרבה יותר בבחירה שלכם.
3.אוהל מאפשר לכם לערוך אירוע בכל עונה – חורף או קיץ, לאורחים שלכם בתוך האוהל יהיה נעים, בזכות האפשרות לשלוט במיזוג הפנימי שבתוך האוהל. כך שאת "מזג האוויר" בתוך האוהל, אנחנו מספקים, אתם – תדאגו לאווירה.
4.קטן או גדול? אוהל לאירוע יענה על הכל – מתכוונים לערוך אירוע משפחתי קטן ואינטימי? ישנם אוהלים קטנים יותר. מתכננים אירוע טבע רב משתתפים? גם כאן, אוהלים למסיבות ואירועים בהחלט יכולים לספק פתרון נוח.
אוהל מאפשר לכם ליהנות מהטוב שבכל העולמות – מצד אחד – אתם נמצאים בטבע ונהנים מהנוף, ומצד שני – אתם מוגנים, המזון שלכם אינו חשוף לאבק ולחרקים, והאורחים שלכם יכולים ליהנות מהאירוע בראש שקט ונקי, תרתי משמע.

עדיין מתלבטים? קצת לא בטוחים?
צרו קשר, ואחד מאנשי המקצוע של אוהלי נתנוב ישמח לסייע לכם לתכנן את האירוע האולטימטיבי הבא שלכם.

באירועים אין הזדמנות שנייה ועל כן חשוב מאוד לבחור חברה מקצועית ומנוסה שעובדת לפי התקנים המחמירים ביותר, חברה שמעסיקה צוותים מיומנים ומקצועיים, הקמת כל אוהל עם מהנדס קונסטרוקציה, ניתן להזמין מהנדס דרכינו או ע”י הלקוח ובאחריות הלקוח.

היתרונות באוהלים

אוהל הוא למעשה מעיין מתחם מקורה אותו תוכלו להציב בכל מקום שתרצו. יש יתרונות רבים והבולטים ביניהם הם:
הגנה מלאה מפני פגעי מזג האוויר – האוהלים הינם עשויים מחומרים אטומים וחזקים כך הם למעשה עמידים מפני חדירת גשמים, רוחות לחות, כך תוכלו לקיים אירוע בכל עונות השנה מבלי לחשוש ממזג האוויר.
פתרון מצוין להצללה – כיום תוכלו למצוא מגוון רחב בין אם זה פתוחים שתפקידם לשמש כמעיין הצללה מפני השמש הקופחת, כך תוכלו לקיים אירועים בשמש הלוהטת בצהרי היום.
אפשרות מיזוג – ניתן למזג על ידי מזגנים מיוחדים אותם מציבים מחוץ לאוהל והם מזרימים אוויר צונן לתוכו על ידי שרוולים מיוחדים. מעבר לכך, ניתן לחמם את בחורף על ידי פטריות חימום מיוחדות אותן ניתן להשכיר בנפרד.
אפשרות אבזור האוהל – את האוהל ניתן לאבזר במגוון פינות ישיבה מדליקים המתאימים לאווירת האירוע כמו – פופים צבעוניים, פינות שאנטי, ערסלים, ספסלים ועוד.

אוהלים לאירועים בשלל עיצובים

להצעת מחיר ופרטים נוספים