השכרת מקפיאים

השכרת מקפיאים

מקפיאים לאירועים מגיעים בשלל דגמים וגדלים, סוגים ועיצובים. בעוד שבחלק מהמקרים השכרת מקפיא קטן לאירוע יספק את מארגני האירוע, במקרים אחרים יהיה צורך לשכור מקפיאים ענקיים. מי יוביל אותו אליכם והאם אפשרי בכל הארץ? נסביר.

אתם מוזמנים להכיר את חברת אוהלי נתנוב, שמספקת שירותים נרחבים בתחום של ציוד לאירועים, מאז שנת 2001. כבר כמעט 20 שנים שאוהלי נתנוב מספקים את השירות של השכרת ריהוט לאירועים וציוד נלווה מסוגים שונים, ככה שכשמדברים על מקצועיות נטולת רבב וחסרת דופי, מדברים עלינו, אתם מוזמנים לבדוק אותנו.

מקפיאים תעשייתים להשכרה

אוהלי נתנוב: המקצועיים ביותר עבור השכרת מקררים לאירוע

עוד היום, אנחנו נשמח להעביר לכם רשימת לקוחות ממליצים אשר ישמחו להמליץ עלינו טלפונית, חלקם לקוחות קבועים מזה שנים רבות. גם אתם מוזמנים להימנות בין לקוחותינו הקבועים, שזוכרים אותנו בכל מקרה של הפקה, אירוע, כנס וכו'.

בין אם אתם צריכים את השירות של השכרת מקפיאים קטנים, בינוניים או גדולים, חברת אוהלי נתנוב תדאג לנייד את המקרר עד מקום האירוע. כמובן, בנוסף לשכירת המקרר מאוהלי נתנוב, תוכלו גם לשכור גנרטור, גנרטור חירום, במה עבור המקרר ועוד. לחלוטין, כלל הפתרונות של ציוד לאירועים – תחת קורת גג אחת.

מדוע לשכור ציוד לאירועים ומקפיאים מחברת אוהלי נתנוב?

 

בעזרת צוות של מומחים בעלי ניסיון רב שנים (העובדים שלנו משומרים, מטופחים וקבועים אצלנו), יותאם בעבורכם מקפיא לאירועים מכל סוג שתצטרכו. בין אם הצרכים שלכם מהמקפיא הם כאלו או אחרים, הצוות של חברת אוהלי נתנוב יידע כיצד להגיד לכם בדיוק איזה סוג של מקפיא נייד לאירועים אתם צריכים. כמובן, ניתן לשכור ולרכוש מאיתנו מקפיאים בשריים וגם מקפיאים חלביים.

החברה מקפידה ושמה דגש ענק על הנושא של שמירת הכשרות, אך לא רק. למשל, אם אתם עורכים חתונה טבעונית בחיק הטבע, תהיו בטוחים שלעולם לא תקבלו מקפיא שעבר שימוש בשרי. צוות המומחים של חברת אוהלי נתנוב כאן וזמין עבור כל פנייה, תהייה וסוגייה שתצוץ בראשכם. צריכים ייעוץ נוסף?  לידיעתכם, ניתן לרכוש מאיתנו מקפיאים לחנויות, ארגונים וחברות. פנו עוד היום, בהצלחה ושיהיה אירוע מוצלח ומושלם!

 

להצעת מחיר ופרטים נוספים