fbpx

במות לאירועים

במות לאירועים בהתאמה אישית ולהשכרה: כך מקיימים אירוע ב-2021 

בליווי ותוך פיקוח מקצועיים צמודים, תותאם עבורכם במה לאירועים בהתאמה אישית המתאימה בדיוק לסגנון האירוע שלכם. מחפשים אחר השכרת במות לאירועים מכל הסוגים ועבור כל סוגי האירועים? כך מקיימים אירוע ב-2020, עם טובי המומחים בתחום ציוד ואביזרים לאירועים:
בצמוד לסטנדרטים הכי גבוהים של בטיחות, תיבנה עבורכם במה לאירועים מכל סוג. אין ספק, קיום אירוע יצריך ממכם אי-אלו התעסקויות שונות הכוללות בירוקרטיות, איתור אנשי מקצוע, איתור חברות השכרת במות לאירוע ועוד. בין אם אתם עומדים לערוך אירוע כזה או אחר, במה לאירוע היא מה שייקח את האירוע שלכם לשלב הבא. בואו נדבר על זה, מה כוללת התאמה אישית של במות אירועים?  

בניית במות לאירועים בהתאמה אישית ובהתאם לסוג האירוע

עם התאמה אישית של במה, ליווי של מהנדס מקצועי ואנשי מקצוע מומחים, אתם יכולים להיות בטוחים בדבר אחד – האירוע שלכם בידיים הכי מקצועיות שרק אפשר לאתר. בין אם אתם מחפשים אחר השכרת במה קטנה לאירועים, או השכרת במה גדולה לאירועים, אנחנו תמיד נמליץ, עד כדי נפציר בכם לבדוק טוב-טוב ממי אתם שוכרים את אותן במות!

שימו לב, בנושאי בטיחות וחיי אדם לעולם, אבל לעולם לא מתפשרים. גם אם איתרתם נותני שירות אשר דורשים מחיר מעט גבוה יותר, לפעמים התוספת במחיר בהחלט תצדיק את עצמה. כמו בכל תחום, גם בתחום השכרת הבמות לאירועים ישנן חברות השכרת חובבניות, מקצועיות וחברות מומחיות בתחום. עם המון ניסיון של שנים, ידע מקצועי נרחב וההקפדה הכי אדוקה על נהלי בטיחות, עיצוב, התאמה במה לאירוע תכלול למשל את עיצוב גב במת האירוע.

עיצוב גב במה לאירועים

בהתאם לסוג האירוע ובהתאם למה שהוא יכלול, גב במת האירוע יעוצב בעזרת תכנון מאוד מדויק הכולל שיקולי סאונד, אקוסטיקה, אסתטיקה, עיצוב ועוד. יהיה צורך לדעת היכן מומלץ להניח כל פריט ופריט, החל מהכיסאות, דרך השולחנות וכלה במוניטורים ומערכות ההגברה השונות.

נוסף על הפרמטרים שהזכרנו כאן למעלה ומעבר לנושא של עיצוב גב במה לאירועים, כמובן שיהיה צורך לקחת בחשבון גם לא מעט פרטים אחרים, כמו למשל מעקות מסביב לבמה, גרמי מדרגות, הנגשה לציבור הנכה אם יש צורך, רמפות ועוד.

בניית במה לאירוע והשכרה עם אוהלי נתנוב: המקצועיים ביותר בארץ

מאז שנת 2001 ועד היום, ההמלצה הכי גורפת היא השכרת במות לאירועים עם חברת אוהלי נתנוב. החברה מספקת שירותים נרחבים ומקיפים בתחום של הפקות אירועים, ציוד לאירועים, גנרטורים לאירועים, אוהלים, הצללות ועוד.

אתם מוזמנים להכיר את המקצוענים ביותר בתחום זה של במות אירועים, כולל בנייה והתאמה אישית של הבמה לאופי וסגנון האירוע. מומלץ לבקר באתר האינטרנט של חברת אוהלי נתנוב בכדי להתרשם מכלל השירותים שהחברה מספקת. בהצלחה! 

במות פודיום

במות לייר

חברת אוהלי נתנוב מספקת במות להשכרה לכל סוגי האירועים בכל גודל ולכל הארץ. השכרת במות מכל סוג ולכל אירוע, כגון: במה לחתונה, אירוע חברה, הרצאה, תצוגת אופנה, טקסים ובמות להשכרה לשימושים נוספים. ניתן להזמין במות ענקיות המתאימות לרחבת ריקודים ואת הבמה ניתן בנוסף להרכיב על גבי בריכת שחיה ועוד.

אוהלי נתנוב בונים במות לאירועים מפודיום בכל גודל וגובה למגוון שימושים: כנסים, הופעות, חופות, רחבת ריקודים, חיפוי בריכות ורצפה לאוהלים. כל הבמות לאירועים שלנו ניתן לחפות בשטיח לבד או ב – PVC איכותי. אנו מתמחים בהקמת במות להשכרה בסטנדרט הגבוה ביותר, תוך עמידה ברמת בטיחות גבוהה. הקמת במה מכל סוג מעל גובה של 40 ס”מ מחייבת אישור מהנדס קונסטרוקציה, הבמות עומדות בעומס של 750 ק”ג למ”ר.

מוצרים נלווים לבמות לאירועים
מעקות
בגובה של 1.1 מ’ באורכים משתנים.
גרמי מדרגות בגבהים שונים בהתאם לגובה הבמה,
רמפות עלייה לנכים
גב במה – קוליסות במידות 1.22X2.44 ליח’ או 1.22X3 מ’ ליח’.
במות לאירועים חשוב מאוד להזמין מחברה בעלת ניסיון, שכן על הבמה להיות יציבה ובטוחה. עם לקוחותינו נמנים עיריות , חברות הפקה רבות, בתי מלון, גני אירועים ועוד המון המון לקוחות פרטיים.

אנו באוהלי נתנוב השכרת במות לאירועים מחזיקים צוות עובדים קבוע ומיומן בהקמת במות, כל הצוות עברו הכשרה של עבודה בגובה, הצוות עובד תחת מנהל בעל שנות ותק רבות בתחום האירועים לכן השכרת במות מזמינים רק בנתנוב במות להשכרה – כי באירועים אין הזדמנות שניה.

תוכן עניינים

בואו נדבר בוואצאפ
1
צריכים עזרה ?
נתנוב אוהלים בע"מ - השכרת אוהלים
צריכים עזרה ? לחצו כאן ונוכל לדבר ישירות בוואצאפ
Call Now Button